SuperSport United - Royal AM Jalkapallo-ottelun TV Uusinnat
Premier League
Tu 20:30
SuperSport United
(07.)
3
Royal AM
(04.)
1
Premier League
Tu 22:19
SuperSport United
(07.)
3
Royal AM
(04.)
1
Premier League
Tu 22:06
SuperSport United
(07.)
2
Royal AM
(04.)
1
Premier League
Tu 22:00
SuperSport United
(07.)
1
Royal AM
(04.)
1
Premier League
Tu 21:44
SuperSport United
(07.)
1
Royal AM
(04.)
0
  Ottelun tarinapäivitykset, maalivideot ja yhteenvetoleikkeet
Tu 22:19
SuperSport United
(07.)
3
Royal AM
(04.)
1
Tu 22:06
SuperSport United
(07.)
2
Royal AM
(04.)
1
Tu 22:00
SuperSport United
(07.)
1
Royal AM
(04.)
1
Tu 21:44
SuperSport United
(07.)
1
Royal AM
(04.)
0
Mitä löydät tältä sivulta?

Katso koko uusinta jalkapallo-ottelusta SuperSport United - Royal AM (3:1) Premier League vuodelta 2022. Tulet yllättymään...

  TV-lähetykset

Ottelun kohokohdat


Ottelun kohokohdat

  Tapahtumat
Royal AM
(P. Maswanganyi) T. Gabuza
59'
1 - 0
1 - 1
75'
M. Thikazi (M. Masuku)
(I. Rayners) G. Margeman
81'
2 - 1
B. Grobler
90'+4
3 - 1
47'
K. Mahlasela
J. Webber
50'
54'
M. Masuku Domingues
54'
M. Thikazi R. Gamildien
64'
P. Cele
B. Grobler
77'
J. Webber L. Ghampani
77'
T. Gabuza I. Rayners
77'
78'
J. Dlamini L. Phalane
78'
L. Stoffels S. Mogaila
L. Ghampani
83'
P. Maswanganyi A. Ngoma
84'
O. Bhasera
86'
87'
S. Msomi K. Mahlasela
G. Margeman J. Donn
90'+2
  Ottelu Tilastollinen
Royal AM
  • 46%
    Omistusaika
    54%
  • 13
    Laukauksia yhteensä
    07
  • 73
    Vaaralliset hyökkäykset
    45
  • 115
    Hyökkäyksiä yhteensä
    97
  • 05
    Kulmat
    04
  • SuperSport United
    stats.other.minutes_played
    stats.shots
    stats.passing.passes
    stats.passing.passes_accuracy
    stats.defense
    stats.fouls
    G
    Ricardo Goss
    Ricardo Goss
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Onismor Bhasera
    Onismor Bhasera
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Thatayaone Ditlhokwe
    Thatayaone Ditlhokwe
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Thulani Hlatshwayo
    Thulani Hlatshwayo
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Kegan Johannes
    Kegan Johannes
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Grant Margeman
    Grant Margeman
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Siphesihle Ndlovu
    Siphesihle Ndlovu
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Jamie Webber
    Jamie Craig Webber
    77'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Aubrey Ngoma
    Aubrey Ngoma
    6'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Bradley Grobler
    Bradley Grobler
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Patrick Maswanganyi
    Patrick Maswanganyi
    84'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Thamsanqa Gabuza
    Thamsanqa Gabuza
    77'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Lungu Ghampani
    Ghampani Lungu
    13'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Iqraam Rayners
    Iqraam Rayners
    13'
    /
    0
    00%
    -
    -
    Royal AM
    stats.other.minutes_played
    stats.shots
    stats.passing.passes
    stats.passing.passes_accuracy
    stats.defense
    stats.fouls
    G
    Hugo Nyamé
    Hugo Patrick Nyame
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Thabo Matlaba
    Thabo Matlaba
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Lesego Manganyi
    Lesego Manganyi
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Mbhazima Rikhotso
    Mbhazima Rikhotso
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    D
    Philani Cele
    Philani Cele
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Mxolisi Macuphu
    Mxolisi Macuphu
    90'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Kabelo Mahlasela
    Kabelo Mahlasela
    87'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Lantshene Phalane
    Lantshene Phalane
    78'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Menzi Masuku
    Menzi Masuku
    36'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Mfundo Thikazi
    Mfundo Thikazi
    36'
    /
    0
    00%
    -
    -
    M
    Siphesihle Msomi
    Siphesihle Msomi
    3'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Mokete Mogaila
    Shaune Mogaila
    78'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Ruzaigh Gamildien
    Ruzaigh Gamildien
    54'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Dominguês
    Domingues
    54'
    /
    0
    00%
    -
    -
    A
    Lesvin Stoffels
    Lesvin Stoffels
    12'
    /
    0
    00%
    -
    -
      Ryhmä Yksityiskohdat
    Royal AM
    Jonottaa
    Ricardo Goss
    G
    H. Patrick Nyame
    Kegan Johannes -
    T. Hlatshwayo -
    T. Ditlhokwe -
    Onismor Bhasera
    D
    Philani Cele -
    M. Rikhotso -
    Lesego Manganyi -
    Thabo Matlaba
    S. Ndlovu -
    J. Craig Webber ← (77.) -
    Grant Margeman ← (90.) -
    Aubrey Ngoma → (84.) -
    Jesse Donn → (90.)
    M
    Mxolisi Macuphu -
    L. Phalane ← (78.) -
    K. Mahlasela ← (87.) -
    Mfundo Thikazi → (54.) -
    Menzi Masuku → (54.) -
    S. Msomi → (87.)
    Bradley Grobler -
    T. Gabuza ← (77.) -
    P. Maswanganyi ← (84.) -
    Iqraam Rayners → (77.) -
    Ghampani Lungu → (77.)
    A
    Domingues ← (54.) -
    R. Gamildien ← (54.) -
    Shaune Mogaila ← (78.) -
    Lesvin Stoffels → (78.)
    Penkki
    George Chigova
    G
    Xolani Ngcobo
    Luke Fleurs -
    S. Nhlapo
    D
    R. Nascimento
    Thalente Mbatha -
    Thapelo Maseko -
    Aubrey Ngoma → (84.) -
    Jesse Donn → (90.)
    M
    J. Ncobeni -
    Mfundo Thikazi → (54.) -
    Menzi Masuku → (54.) -
    S. Msomi → (87.)
    Iqraam Rayners → (77.) -
    Ghampani Lungu → (77.)
    A
    Sera Motebang -
    Lesvin Stoffels → (78.)
    Coaches
    G. Hunt
    K. Zondo
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 5/8
    0 - 2
    Cape Town City (2)
    Mamelodi Sundowns (6)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 6/8
    0 - 2
    Golden Arrows (4)
    Richards Bay (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 6/8
    0 - 0
    Marumo Gallants FC (7)
    Stellenbosch (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 6/8
    1 - 0
    Orlando Pirates (9)
    Moroka Swallows (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 6/8
    1 - 0
    Royal AM (10)
    Kaizer Chiefs (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 6/8
    1 - 1
    Maritzburg United (9)
    Sekhukhune United (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 7/8
    0 - 0
    TS Galaxy (12)
    AmaZulu (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 7/8
    1 - 1
    SuperSport United (12)
    Chippa United (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 9/8
    0 - 0
    Richards Bay (2)
    Marumo Gallants FC (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 9/8
    3 - 2
    Moroka Swallows (14)
    Cape Town City (15)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 9/8
    3 - 0
    Kaizer Chiefs (14)
    Maritzburg United (8)
    Premier League - Runkosarjan
    We 10/8
    2 - 1
    AmaZulu (11)
    SuperSport United (10)
    Premier League - Runkosarjan
    We 10/8
    1 - 3
    Chippa United (9)
    Royal AM (6)
    Premier League - Runkosarjan
    We 10/8
    0 - 1
    Mamelodi Sundowns (4)
    TS Galaxy (12)
    Premier League - Runkosarjan
    We 10/8
    1 - 0
    Sekhukhune United (10)
    Golden Arrows (15)
    Premier League - Runkosarjan
    We 10/8
    1 - 1
    Stellenbosch (11)
    Orlando Pirates (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 12/8
    0 - 0
    Maritzburg United (14)
    Moroka Swallows (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/8
    1 - 1
    Marumo Gallants FC (11)
    Golden Arrows (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/8
    3 - 1
    Stellenbosch (10)
    Royal AM (1)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/8
    4 - 0
    Mamelodi Sundowns (9)
    Kaizer Chiefs (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/8
    1 - 0
    Richards Bay (4)
    Sekhukhune United (7)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/8
    2 - 1
    AmaZulu (5)
    Cape Town City (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 14/8
    0 - 1
    Orlando Pirates (6)
    Chippa United (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 14/8
    2 - 0
    TS Galaxy (6)
    SuperSport United (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 16/8
    0 - 0
    Cape Town City (16)
    Maritzburg United (13)
    Premier League - Runkosarjan
    We 17/8
    0 - 1
    Royal AM (5)
    Orlando Pirates (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 19/8
    2 - 3
    Moroka Swallows (8)
    AmaZulu (3)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/8
    0 - 0
    Golden Arrows (15)
    TS Galaxy (3)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/8
    1 - 1
    Sekhukhune United (8)
    Mamelodi Sundowns (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/8
    1 - 1
    Cape Town City (16)
    Stellenbosch (7)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/8
    1 - 0
    Kaizer Chiefs (12)
    Richards Bay (4)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/8
    2 - 1
    Maritzburg United (13)
    Chippa United (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 21/8
    2 - 2
    Royal AM (7)
    Marumo Gallants FC (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 21/8
    0 - 0
    SuperSport United (16)
    Orlando Pirates (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 23/8
    2 - 0
    Cape Town City (16)
    Kaizer Chiefs (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 23/8
    2 - 1
    Moroka Swallows (12)
    Sekhukhune United (10)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    3 - 0
    Mamelodi Sundowns (4)
    Stellenbosch (8)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    0 - 1
    AmaZulu (2)
    Golden Arrows (16)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    0 - 0
    Chippa United (14)
    TS Galaxy (3)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    1 - 0
    Orlando Pirates (4)
    Marumo Gallants FC (13)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    0 - 1
    Richards Bay (5)
    SuperSport United (15)
    Premier League - Runkosarjan
    We 24/8
    1 - 0
    Royal AM (7)
    Maritzburg United (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 2/9
    2 - 1
    SuperSport United (14)
    Mamelodi Sundowns (2)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 3/9
    3 - 2
    Golden Arrows (15)
    Chippa United (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 3/9
    1 - 2
    Stellenbosch (9)
    Richards Bay (7)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 3/9
    0 - 0
    Kaizer Chiefs (11)
    AmaZulu (3)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 3/9
    1 - 2
    Sekhukhune United (13)
    Royal AM (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 3/9
    0 - 1
    TS Galaxy (6)
    Cape Town City (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 4/9
    1 - 1
    Marumo Gallants FC (16)
    Moroka Swallows (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 4/9
    1 - 0
    Maritzburg United (13)
    Orlando Pirates (3)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 6/9
    0 - 1
    Royal AM (1)
    Richards Bay (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 6/9
    0 - 0
    Cape Town City (9)
    Sekhukhune United (15)
    Premier League - Runkosarjan
    We 7/9
    0 - 1
    Chippa United (16)
    Mamelodi Sundowns (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 9/9
    1 - 2
    Maritzburg United (8)
    SuperSport United (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 10/9
    1 - 2
    AmaZulu (4)
    Chippa United (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 10/9
    1 - 2
    Moroka Swallows (10)
    Stellenbosch (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 10/9
    2 - 0
    Orlando Pirates (5)
    TS Galaxy (7)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 10/9
    2 - 1
    Mamelodi Sundowns (2)
    Golden Arrows (12)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 11/9
    1 - 1
    Marumo Gallants FC (16)
    Kaizer Chiefs (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 17/9
    1 - 0
    Chippa United (13)
    Marumo Gallants FC (15)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 17/9
    4 - 0
    Golden Arrows (12)
    Moroka Swallows (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 17/9
    1 - 1
    Sekhukhune United (16)
    Stellenbosch (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 17/9
    2 - 1
    Kaizer Chiefs (13)
    SuperSport United (7)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 18/9
    1 - 0
    Mamelodi Sundowns (1)
    AmaZulu (6)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 18/9
    0 - 0
    Richards Bay (3)
    TS Galaxy (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 4/10
    2 - 0
    Sekhukhune United (15)
    Orlando Pirates (2)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 4/10
    1 - 1
    Golden Arrows (5)
    Cape Town City (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 4/10
    3 - 0
    Stellenbosch (12)
    Maritzburg United (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 4/10
    3 - 1
    SuperSport United (7)
    Royal AM (4)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 4/10
    0 - 1
    TS Galaxy (11)
    Marumo Gallants FC (16)
    Premier League - Runkosarjan
    We 5/10
    0 - 1
    AmaZulu (8)
    Richards Bay (2)
    Premier League - Runkosarjan
    We 5/10
    1 - 2
    Moroka Swallows (16)
    Kaizer Chiefs (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 7/10
    3 - 1
    SuperSport United (3)
    Sekhukhune United (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 8/10
    0 - 0
    TS Galaxy (12)
    Moroka Swallows (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 8/10
    0 - 0
    Orlando Pirates (4)
    Richards Bay (2)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 9/10
    1 - 3
    Stellenbosch (6)
    Kaizer Chiefs (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 14/10
    1 - 1
    Orlando Pirates (5)
    AmaZulu (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 14/10
    1 - 1
    Golden Arrows (8)
    Stellenbosch (6)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 15/10
    0 - 0
    Richards Bay (2)
    Maritzburg United (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 15/10
    1 - 2
    Kaizer Chiefs (4)
    Chippa United (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 18/10
    1 - 0
    Chippa United (7)
    Sekhukhune United (13)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 18/10
    0 - 2
    Stellenbosch (6)
    SuperSport United (3)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 18/10
    0 - 2
    Golden Arrows (8)
    Orlando Pirates (6)
    Premier League - Runkosarjan
    We 19/10
    1 - 1
    AmaZulu (10)
    Maritzburg United (14)
    Premier League - Runkosarjan
    We 19/10
    1 - 0
    Mamelodi Sundowns (2)
    Marumo Gallants FC (15)
    Premier League - Runkosarjan
    We 19/10
    2 - 2
    Kaizer Chiefs (5)
    TS Galaxy (11)
    Premier League - Runkosarjan
    We 19/10
    1 - 0
    Richards Bay (3)
    Cape Town City (13)
    Premier League - Runkosarjan
    We 19/10
    2 - 0
    Moroka Swallows (16)
    Royal AM (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 25/10
    3 - 1
    Royal AM (10)
    Golden Arrows (8)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 25/10
    2 - 1
    Cape Town City (14)
    Chippa United (6)
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 25/10
    0 - 5
    Maritzburg United (13)
    Mamelodi Sundowns (1)
    Premier League - Runkosarjan
    We 26/10
    0 - 0
    Marumo Gallants FC (16)
    AmaZulu (9)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 28/10
    0 - 2
    Maritzburg United (14)
    Golden Arrows (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/10
    0 - 1
    Orlando Pirates (4)
    Kaizer Chiefs (5)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/10
    2 - 1
    Marumo Gallants FC (15)
    Cape Town City (11)
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/10
    0 - 3
    Royal AM (8)
    Mamelodi Sundowns (1)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/10
    1 - 0
    AmaZulu (9)
    Stellenbosch (10)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/10
    3 - 3
    Chippa United (6)
    Richards Bay (2)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/10
    1 - 1
    TS Galaxy (13)
    Sekhukhune United (16)
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/10
    1 - 1
    SuperSport United (4)
    Moroka Swallows (14)
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 30/12
    17:00
    Cape Town City
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 30/12
    17:30
    Stellenbosch
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 30/12
    19:30
    SuperSport United
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 30/12
    19:30
    Maritzburg United
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 31/12
    15:30
    Richards Bay
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 31/12
    15:30
    Golden Arrows
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 31/12
    17:30
    Mamelodi Sundowns
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 31/12
    17:30
    Sekhukhune United
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 3/1
    17:00
    Cape Town City
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 3/1
    19:30
    Sekhukhune United
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 3/1
    19:30
    Royal AM
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 3/1
    19:30
    Mamelodi Sundowns
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 6/1
    19:30
    Moroka Swallows
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 6/1
    19:30
    Richards Bay
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 7/1
    15:30
    Golden Arrows
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 7/1
    15:30
    Marumo Gallants FC
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 7/1
    17:30
    Cape Town City
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 7/1
    20:00
    Kaizer Chiefs
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 8/1
    15:30
    Royal AM
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Su 8/1
    17:30
    TS Galaxy
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 10/1
    17:00
    Cape Town City
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 10/1
    19:30
    Mamelodi Sundowns
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    We 11/1
    19:30
    Stellenbosch
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    We 11/1
    19:30
    Royal AM
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 13/1
    19:30
    AmaZulu
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 14/1
    15:30
    Marumo Gallants FC
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 14/1
    15:30
    Orlando Pirates
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 14/1
    17:30
    Chippa United
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 14/1
    17:30
    Stellenbosch
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 14/1
    20:00
    Mamelodi Sundowns
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 15/1
    15:30
    Moroka Swallows
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Su 15/1
    17:30
    Maritzburg United
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 20/1
    19:30
    Sekhukhune United
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 20/1
    19:30
    Cape Town City
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 21/1
    15:30
    Royal AM
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 21/1
    15:30
    Golden Arrows
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 21/1
    20:00
    AmaZulu
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 21/1
    20:00
    Kaizer Chiefs
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Su 22/1
    15:30
    Orlando Pirates
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Su 22/1
    17:30
    SuperSport United
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 24/1
    17:00
    AmaZulu
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 24/1
    19:30
    Sekhukhune United
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 24/1
    19:30
    TS Galaxy
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    We 25/1
    19:30
    Golden Arrows
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 27/1
    19:30
    Stellenbosch
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 28/1
    15:30
    Mamelodi Sundowns
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 28/1
    17:30
    Moroka Swallows
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 28/1
    20:00
    Marumo Gallants FC
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Su 29/1
    15:30
    Richards Bay
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Su 29/1
    15:30
    Chippa United
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 29/1
    17:30
    Kaizer Chiefs
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Su 29/1
    17:30
    TS Galaxy
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 3/2
    19:30
    Maritzburg United
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/2
    15:30
    Chippa United
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/2
    15:30
    Golden Arrows
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/2
    15:30
    Orlando Pirates
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/2
    17:30
    SuperSport United
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/2
    20:00
    Marumo Gallants FC
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 5/2
    15:30
    Moroka Swallows
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Su 5/2
    17:30
    TS Galaxy
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 17/2
    19:30
    Orlando Pirates
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/2
    17:30
    Kaizer Chiefs
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/2
    17:30
    Sekhukhune United
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/2
    20:00
    AmaZulu
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 24/2
    19:30
    SuperSport United
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 25/2
    15:30
    Kaizer Chiefs
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 25/2
    17:30
    Richards Bay
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Su 26/2
    15:30
    Chippa United
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 3/3
    19:30
    Moroka Swallows
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/3
    15:30
    Marumo Gallants FC
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/3
    15:30
    Richards Bay
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/3
    15:30
    Royal AM
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/3
    17:30
    Stellenbosch
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 4/3
    20:00
    Maritzburg United
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Su 5/3
    15:30
    Chippa United
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Su 5/3
    17:30
    SuperSport United
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 17/3
    19:30
    Moroka Swallows
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/3
    15:30
    Mamelodi Sundowns
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/3
    15:30
    Orlando Pirates
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/3
    15:30
    Stellenbosch
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/3
    17:30
    Sekhukhune United
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 18/3
    20:00
    Maritzburg United
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Su 19/3
    15:30
    TS Galaxy
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Su 19/3
    17:30
    Cape Town City
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    16:30
    Chippa United
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    16:30
    Marumo Gallants FC
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    16:30
    Richards Bay
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    18:30
    Kaizer Chiefs
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    18:30
    Mamelodi Sundowns
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 1/4
    21:00
    AmaZulu
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Su 2/4
    16:30
    Golden Arrows
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 2/4
    18:30
    TS Galaxy
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 7/4
    20:30
    SuperSport United
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 8/4
    16:30
    Richards Bay
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 8/4
    18:30
    Sekhukhune United
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 8/4
    21:00
    Kaizer Chiefs
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    Su 9/4
    16:30
    Royal AM
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Su 9/4
    16:30
    Moroka Swallows
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Su 9/4
    18:30
    Cape Town City
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Mo 10/4
    16:30
    Chippa United
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 21/4
    20:30
    Maritzburg United
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 22/4
    16:30
    Golden Arrows
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 22/4
    16:30
    Orlando Pirates
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 22/4
    21:00
    Stellenbosch
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Su 23/4
    16:30
    Marumo Gallants FC
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 23/4
    16:30
    TS Galaxy
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Su 23/4
    18:30
    Sekhukhune United
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Su 23/4
    18:30
    SuperSport United
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Th 27/4
    16:30
    Chippa United
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Fr 28/4
    20:30
    Moroka Swallows
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/4
    16:30
    Marumo Gallants FC
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/4
    16:30
    Stellenbosch
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/4
    18:30
    Mamelodi Sundowns
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 29/4
    21:00
    AmaZulu
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/4
    16:30
    Royal AM
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Su 30/4
    18:30
    TS Galaxy
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 2/5
    20:30
    Kaizer Chiefs
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Tu 2/5
    20:30
    SuperSport United
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    AmaZulu
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    Cape Town City
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    Maritzburg United
    Marumo Gallants FC
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    Orlando Pirates
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    Richards Bay
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    We 3/5
    20:30
    Sekhukhune United
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Cape Town City
    Richards Bay
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Golden Arrows
    AmaZulu
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Maritzburg United
    Stellenbosch
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Marumo Gallants FC
    Mamelodi Sundowns
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Orlando Pirates
    Sekhukhune United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    Royal AM
    Moroka Swallows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    SuperSport United
    Kaizer Chiefs
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 13/5
    16:00
    TS Galaxy
    Chippa United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    AmaZulu
    Orlando Pirates
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Chippa United
    Golden Arrows
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Kaizer Chiefs
    Cape Town City
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Mamelodi Sundowns
    Maritzburg United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Richards Bay
    Royal AM
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Sekhukhune United
    SuperSport United
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Stellenbosch
    TS Galaxy
    Premier League - Runkosarjan
    Sa 20/5
    16:00
    Moroka Swallows
    Marumo Gallants FC
    01.
    (01.)
    28
    +19
    24:05
    09-01-02
    12
    02.
    (02.)
    23
    +05
    11:06
    06-05-02
    13
    03.
    (03.)
    21
    +05
    17:12
    06-03-03
    12
    04.
    (04.)
    21
    +01
    16:15
    06-03-04
    13
    05.
    (05.)
    19
    +02
    09:07
    05-04-04
    13
    06.
    (06.)
    18
    -01
    16:17
    05-03-05
    13
    07.
    (07.)
    17
    +00
    11:11
    04-05-04
    13
    08.
    (08.)
    16
    +00
    15:15
    04-04-05
    13
    09.
    (09.)
    16
    -04
    14:18
    05-01-06
    12
    10.
    (10.)
    14
    -03
    14:17
    03-05-05
    13
    11.
    (11.)
    13
    -01
    08:09
    02-07-03
    12
    12.
    (12.)
    13
    -01
    06:07
    02-07-03
    12
    13.
    (13.)
    13
    -02
    11:13
    03-04-05
    12
    14.
    (14.)
    13
    -04
    13:17
    03-04-05
    12
    15.
    (15.)
    11
    -03
    10:13
    02-05-05
    12
    16.
    (16.)
    11
    -13
    06:19
    02-05-06
    13
     
    Tuomari
    Tuomari
    S. Qunta
     
    Paikka
    Nimi
    Lucas Masterpieces Moripe Stadium
    Kapasiteetti
    51762
    Kaupunki
    Pretoria
    Osoite
    Maunde Street and Hahla Street, Atteridgeville
    Pinta
    Ruoho
     
    Sää
    Lämpötila
    26.5
    Pilviä
    96%
    Tuulen nopeus
    15.39 m/s
    Kosteus
    36%
    Paine
    1014

    SuperSport United - Royal AM jalkapallo-ottelun TV Uusinnat (3:1). Mistä katsoa ottelu uusintana?

    Katso koko uusinta jalkapallo-ottelusta SuperSport United - Royal AM (3:1) Premier League vuodelta 2022. Tulet yllättymään...

    Meistä    Käyttöehdot     Ota yhteyttä