Finland Cup Jalkapallo-ottelut Live Stream
Mitä löydät tältä sivulta?

Näe Finland Cup jalkapallo-otteluiden live stream suorana tänään ja katso yhdessä ystävien kanssa. Tulet yllättymään...

Finland Cup - Finaali
Sa 17/9
1 - 0
KuPS
Inter Turku
Finland Cup - Välierät
We 31/8
2 - 3
HIFK
Inter Turku
Finland Cup - Välierät
We 31/8
0 - 1
Lahti
KuPS
Finland Cup - Puolivälierät
Tu 28/6
2 - 1
Lahti
JäPS
Finland Cup - Puolivälierät
We 29/6
5 - 4
Inter Turku
HJK
Finland Cup - Puolivälierät
We 29/6
4 - 6
Haka
KuPS
Finland Cup - Puolivälierät
We 29/6
6 - 7
PK-35
HIFK
Finland Cup - 6. kierros
Mo 13/6
4 - 6
SJK
Inter Turku
Finland Cup - 6. kierros
Mo 13/6
1 - 1
VPS
HJK
Finland Cup - 6. kierros
Mo 13/6
0 - 1
MP
KuPS
Finland Cup - 6. kierros
Mo 13/6
3 - 5
Mariehamn
HIFK
Finland Cup - 6. kierros
Tu 14/6
0 - 1
HJS Akatemia
Haka
Finland Cup - 6. kierros
Tu 14/6
2 - 1
JäPS
Oulu
Finland Cup - 6. kierros
Tu 14/6
4 - 2
Lahti
Atlantis
Finland Cup - 6. kierros
We 15/6
1 - 0
PK-35
SalPa
Finland Cup - 5. kierros
Tu 24/5
0 - 4
Klubi-04
HJK
Finland Cup - 5. kierros
Tu 24/5
10 - 0
Inter Turku
Inter Turku II
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 6
HaPK
Lahti
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 3
SJK Akatemia
SJK
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
4 - 0
Oulu
Ilves II
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
0 - 3
EPS
Mariehamn
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 0
HJS Akatemia
Kiffen
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
1 - 3
JIPPO
Atlantis
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 0
VPS
VJS
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
4 - 3
MP
Jaro
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 7
I-Kissat
PK-35
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
3 - 1
JäPS
FC Komeetat
Finland Cup - 5. kierros
We 25/5
2 - 4
KTP
Haka
Finland Cup - 5. kierros
Th 26/5
0 - 7
SexyPöxyt
HIFK
Finland Cup - 5. kierros
Th 26/5
5 - 1
KuPS
EIF
Finland Cup - 5. kierros
Th 26/5
3 - 6
KJP
SalPa
Finland Cup - 4. kierros
We 27/4
1 - 4
VIFK
SJK Akatemia
Finland Cup - 4. kierros
Mo 2/5
3 - 2
Inter Turku II
P-Iirot
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
1 - 0
FC Komeetat
PEPO
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
1 - 5
KPV
VPS
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
4 - 5
Honka
HIFK
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
4 - 6
PiPS
HJS Akatemia
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
1 - 3
PeKa
KTP
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
1 - 2
HyPS
JäPS
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
0 - 4
RoPS
Jaro
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
0 - 6
Åland
Mariehamn
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
0 - 4
TP-47
Oulu
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
4 - 3
JIPPO
JJK
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
4 - 6
KaaPo
EIF
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
0 - 4
TPK
I-Kissat
Finland Cup - 4. kierros
Tu 3/5
0 - 5
Reipas
Lahti
Finland Cup - 4. kierros
We 4/5
0 - 8
Riverball
MP
Finland Cup - 4. kierros
We 4/5
3 - 1
Klubi-04
Gnistan
Finland Cup - 4. kierros
We 4/5
4 - 5
MuSa
SalPa
Finland Cup - 4. kierros
We 4/5
3 - 4
TPS
Haka
Finland Cup - 4. kierros
We 4/5
0 - 4
ToTe
PK-35
Finland Cup - 4. kierros
Sa 7/5
0 - 4
FC Espoo
Kiffen
Finland Cup - 4. kierros
Su 8/5
5 - 4
HaPK
PKKU
Finland Cup - 4. kierros
Su 8/5
0 - 3
EPS II
EPS
Finland Cup - 4. kierros
Tu 10/5
4 - 5
Ponnistajat
SexyPöxyt
Finland Cup - 4. kierros
We 11/5
2 - 1
Ilves II
Ilves
Finland Cup - 4. kierros
Th 12/5
0 - 6
Atlantis II
Atlantis
Finland Cup - 4. kierros
Fr 13/5
1 - 7
MPS/Atletico Malmi
VJS
Finland Cup - 4. kierros
Su 15/5
0 - 2
NouLa
KJP
Finland Cup - 3. kierros
We 6/4
0 - 6
TPV
EIF
Finland Cup - 3. kierros
Th 7/4
1 - 7
Eurajoki
P-Iirot
Finland Cup - 3. kierros
Th 7/4
1 - 2
ÅIFK
SalPa
Finland Cup - 3. kierros
Fr 8/4
1 - 6
JaPS O35
JJK
Finland Cup - 3. kierros
Fr 8/4
2 - 4
KoiPS
EPS
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
5 - 6
Jazz
MuSa
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
0 - 6
Futura
KTP
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
0 - 4
Toejoen Veikot
Åland
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
1 - 4
NJS
JäPS
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
0 - 9
Jäntevä Kotka
MP
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
2 - 3
Tampere United II
I-Kissat
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
2 - 0
HyPS
PK-37
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
2 - 1
NouLa
TuPS
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
0 - 3
Vaajakoski
Reipas
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
1 - 3
LAUTP
Riverball
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
1 - 3
Roi United
RoPS
Finland Cup - 3. kierros
Sa 9/4
2 - 10
SJK-j Apollo
KPV
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
3 - 1
HaPK
LaPa
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
1 - 2
OLS
SJK Akatemia
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
4 - 3
PeKa
KajHa
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
2 - 0
VIFK
JS Hercules
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
0 - 1
GrIFK
Gnistan
Finland Cup - 3. kierros
Su 10/4
0 - 1
KaPa Kajaani
KJP
Finland Cup - 3. kierros
Mo 11/4
0 - 3
JyTy Turku
TPK
Finland Cup - 3. kierros
Mo 11/4
1 - 3
PK-35 Vantaa II
SexyPöxyt
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
5 - 4
ToTe
TiPS
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
0 - 5
Kiisto
Jaro
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
0 - 3
LJS
EPS II
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
5 - 7
HPS
Atlantis
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
0 - 2
HIFK 2
Ponnistajat
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
2 - 4
PPJ
VJS
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
1 - 8
EPS / 1
Klubi-04
Finland Cup - 3. kierros
Tu 12/4
0 - 5
Inter Turku O35
PiPS
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 3
PIF
Mariehamn
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 8
Tervarit-j
VPS
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 5
GBK
Oulu
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
3 - 5
KäPa
Kiffen
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 4
EsPa
PK-35
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 6
Kuopion Elo
Lahti
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 6
TPS O35
Ilves
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
1 - 15
BET Jyväskylä
PEPO
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 10
SUMU / SOB
HIFK
Finland Cup - 3. kierros
We 13/4
0 - 3
Valtti
Atlantis II
Finland Cup - 3. kierros
Th 14/4
1 - 3
Tampere United
HJS Akatemia
Finland Cup - 3. kierros
Th 14/4
0 - 4
Haka Juniorit
TPS
Finland Cup - 3. kierros
Th 14/4
1 - 4
NoPS
Ilves II
Finland Cup - 3. kierros
Th 14/4
0 - 2
VJS II
MPS/Atletico Malmi
Finland Cup - 3. kierros
Fr 15/4
0 - 6
IPS Edustus
FC Komeetat
Finland Cup - 3. kierros
Sa 16/4
0 - 2
SIF
KaaPo
Finland Cup - 3. kierros
Su 17/4
0 - 4
JPS
PKKU
Finland Cup - 3. kierros
Mo 18/4
1 - 11
Ilves III
Inter Turku II
Finland Cup - 3. kierros
Mo 18/4
0 - 2
Gnistan O35
FC Espoo
Finland Cup - 3. kierros
Tu 19/4
0 - 4
NiemU
JIPPO
Finland Cup - 3. kierros
Fr 22/4
1 - 15
KPS
TP-47
Finland Cup - 2. kierros
Sa 19/3
1 - 7
AskU
IPS Edustus
Finland Cup - 2. kierros
Su 20/3
0 - 6
Nastolan Nopsa
KJP
Finland Cup - 2. kierros
Su 20/3
1 - 5
TuWe
Åland
Finland Cup - 2. kierros
Su 20/3
5 - 1
SJK-j Apollo
FC Sääripotku
Finland Cup - 2. kierros
We 23/3
1 - 0
LJS
PETO
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
4 - 0
HyPS
RiPS
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
0 - 7
Ponnistus II
KoiPS
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
0 - 3
Kirkkonummi
Ponnistajat
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
2 - 3
Harjun Potku
Riverball
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
1 - 5
Rastaala
Valtti
Finland Cup - 2. kierros
Fr 25/3
0 - 1
FCS
JPS
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
0 - 1
PoPa
Toejoen Veikot
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
4 - 0
KaPa Kajaani
RPS Lions
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
1 - 3
Huima
TuPS
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
2 - 4
Black Eagles
Tervarit-j
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
0 - 7
Ares 86
Jäntevä Kotka
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
4 - 1
NouLa
Kultsu
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
0 - 2
NuPS
TPK
Finland Cup - 2. kierros
Sa 26/3
0 - 19
PuPa O35
PK-37
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
0 - 5
OuJK
Roi United
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
4 - 1
Atlantis II
MPS
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
4 - 2
HaPK
JäPS II
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
6 - 0
LAUTP
PPS
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
0 - 4
Puleward City
TP-47
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
9 - 2
JaPS O35
Kumu JT
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
0 - 14
Loiske
TPV
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
1 - 7
EBK / Reservi
ToTe
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
0 - 4
Barca
Kuopion Elo
Finland Cup - 2. kierros
Su 27/3
6 - 2
Ilves III
FC Kangasala
Finland Cup - 2. kierros
Mo 28/3
7 - 8
EBK
TiPS
Finland Cup - 2. kierros
Mo 28/3
1 - 5
Tuisku
Tampere United II
Finland Cup - 2. kierros
Tu 29/3
0 - 2
Kilo IF
MPS/Atletico Malmi
Finland Cup - 2. kierros
We 30/3
3 - 4
ABC
SIF
Finland Cup - 2. kierros
We 30/3
5 - 1
TPS O35
Wolves
Finland Cup - 2. kierros
We 30/3
4 - 2
PiPS
AFC Campus
Finland Cup - 2. kierros
We 30/3
0 - 3
PP-70
NoPS
Finland Cup - 2. kierros
We 30/3
6 - 0
Gnistan O35
Kasiysi
Finland Cup - 2. kierros
Th 31/3
1 - 3
LoPa
JyTy Turku
Finland Cup - 2. kierros
Th 31/3
1 - 0
VJS II
HPS II
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
1 - 10
FC RP
ÅIFK
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
2 - 4
Töölön Taisto
SexyPöxyt
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
2 - 3
MLHF
SUMU / SOB
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
1 - 1
KPS
SJK-juniorit
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
0 - 4
KOMU
Kiisto
Finland Cup - 2. kierros
Fr 1/4
2 - 3
PuiU Helsinki
HIFK 2
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
0 - 8
Helmi Jätkä
P-Iirot
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
1 - 3
Yllätys
BET Jyväskylä
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
0 - 7
LaVe / KPR
Inter Turku II
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
0 - 1
LePa O35
PK-35 Vantaa II
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
4 - 0
EPS II
Kontu
Finland Cup - 2. kierros
Sa 2/4
5 - 2
EPS / 1
PPJ / Ruoholahti
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
4 - 1
EsPa
SaPa
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
2 - 6
PPS / Old Stars
HPS
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
2 - 2
KyPS
Inter Turku O35
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
2 - 3
TP 49
Eurajoki
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
0 - 7
Fish United
Haka Juniorit
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
1 - 0
NiemU
AFC Keltik
Finland Cup - 2. kierros
Su 3/4
0 - 11
KäPa / NoLe
FC Espoo
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/2
1 - 6
Pakila
LePa O35
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/2
0 - 3
HIK
Åland
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/2
0 - 2
KeuPa
JPS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/2
3 - 0
PuPa O35
Warkaus
Finland Cup - 1. kierros
We 16/2
0 - 4
Torre Calcio
AFC Campus
Finland Cup - 1. kierros
Fr 18/2
1 - 0
Inter Turku II
VG-62
Finland Cup - 1. kierros
Fr 18/2
0 - 15
StaSi
EPS II
Finland Cup - 1. kierros
Fr 18/2
0 - 6
Ylivieska II
SJK-j Apollo
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
1 - 3
Länsiväylän Dynamo
MLHF
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
0 - 12
Ylöjärvi United
P-Iirot
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
0 - 6
ToTe / Keparoi
HPS II
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
0 - 8
STPS
Kuopion Elo
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
7 - 2
Yllätys
PetPet
Finland Cup - 1. kierros
Sa 19/2
1 - 17
PaPe
IPS Edustus
Finland Cup - 1. kierros
Su 20/2
1 - 6
KoiPS / Dynamo
Kultsu
Finland Cup - 1. kierros
Su 20/2
3 - 1
Harjun Potku
Soho Jyväskylä
Finland Cup - 1. kierros
Su 20/2
1 - 15
Kolarin Kontio
TP-47
Finland Cup - 1. kierros
Su 20/2
0 - 5
Villan Pojat
Roi United
Finland Cup - 1. kierros
Su 20/2
0 - 6
GNU O35
Ponnistus II
Finland Cup - 1. kierros
Fr 25/2
1 - 8
PPV
Valtti
Finland Cup - 1. kierros
Fr 25/2
2 - 6
Jokerit
Rastaala
Finland Cup - 1. kierros
Fr 25/2
4 - 1
FCS
KonnU
Finland Cup - 1. kierros
Fr 25/2
0 - 2
KemPa
Puleward City
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
2 - 5
I-HK
HyPS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
0 - 1
TuRaKe
TPK
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
1 - 1
Kajo
Huima
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
0 - 4
Loviisa
HaPK
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
2 - 6
SCJ
Tervarit-j
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
5 - 3
Kilo IF
Ruila
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
0 - 7
Tarzan
PK-37
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
1 - 10
Jäppärä
Kumu JT
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
3 - 0
KaPa Kajaani
KJK
Finland Cup - 1. kierros
Sa 26/2
0 - 6
IK Ilmajoki
Kiisto
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
1 - 0
OuJK
KePS
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
1 - 11
Naseva
JaPS O35
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
0 - 11
KarPo
JäPS II
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
2 - 5
HIFK 3
TiPS
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
0 - 5
KeuPa II
Riverball
Finland Cup - 1. kierros
Su 27/2
0 - 8
SiPS
Barca
Finland Cup - 1. kierros
Mo 28/2
5 - 3
Nastolan Nopsa
JäPS III
Finland Cup - 1. kierros
Mo 28/2
0 - 2
RiRa
Ponnistajat
Finland Cup - 1. kierros
We 2/3
0 - 2
TuPV
LoPa
Finland Cup - 1. kierros
We 2/3
0 - 6
Kiffen 08 III
EsPa
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
2 - 0
NuPS
BK-46
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
1 - 3
Kurvin Vauhti
ToTe
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
1 - 10
POHU / JäPa
SaPa
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
5 - 1
Kontu
Finnkurd
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
1 - 5
RyPK 84
SIF
Finland Cup - 1. kierros
Fr 4/3
2 - 0
MPS/Atletico Malmi
GrIFK U23
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 2
Kontu / KoVa
KäPa / NoLe
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 3
PiPo 79
Toejoen Veikot
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
3 - 2
AskU
Purha
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 3
Virkiä
SJK-juniorit
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
3 - 3
Helmi Jätkä
Eurajoki II
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 6
Vaajakoski / Reds
AFC Keltik
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 2
SaPa Pieksämäki
RPS Lions
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
3 - 2
KyPS
Peimari United II
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 5
Soho SS
Ilves III
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 3
KaDy II
BET Jyväskylä
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 4
TuKV II
TuWe
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 9
KJV
Black Eagles
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 7
KoPa
RiPS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 0
LPS II
PETO
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 2
ToTe / Legends
Töölön Taisto
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
0 - 12
MoPo
VJS II
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 4
EsPa / Renat
Kirkkonummi
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 2
Villisiat
Ares 86
Finland Cup - 1. kierros
Sa 5/3
1 - 1
Sisu
ABC
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 1
MaPS
ÅIFK
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 6
Inter Jyväskylä
NiemU
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 2
VesVi
Eurajoki
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 3
HAlku II
PPS
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 7
TuTo
JyTy Turku
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
2 - 1
FC Kangasala
TaPa
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 1
Maailmanlaajuinen
FC RP
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
1 - 4
Ilves IV
Haka Juniorit
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
1 - 14
RaPe
Atlantis II
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 2
Kirkkonummi III
PPS / Old Stars
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
0 - 4
Wild
SexyPöxyt
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
2 - 2
Tampere United II
ACE
Finland Cup - 1. kierros
Su 6/3
1 - 4
KelA
KJP
Finland Cup - 1. kierros
Mo 7/3
0 - 3
LaPo 90
FC Sääripotku
Finland Cup - 1. kierros
Tu 8/3
2 - 0
TPS O35
ÅCF
Finland Cup - 1. kierros
Tu 8/3
2 - 5
Gnistan/Ogeli
EBK
Finland Cup - 1. kierros
Tu 8/3
0 - 9
Ponnistus / Peruskallio
PK-35 Vantaa II
Finland Cup - 1. kierros
Th 10/3
0 - 6
Melody
NoPS
Finland Cup - 1. kierros
Th 10/3
1 - 2
POHU / Simpsons
Gnistan O35
Finland Cup - 1. kierros
Th 10/3
0 - 7
Union Plaani II
NouLa
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
1 - 3
Honka / Leopardit
Kasiysi
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
2 - 2
LAUTP
Union Plaani
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
5 - 0
HPS
LePa
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
0 - 4
MPS / Atletico Akatemia
HIFK 2
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
1 - 4
Kurvin Vauhti / Partiz
EPS / 1
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
0 - 2
Korso United
SUMU / SOB
Finland Cup - 1. kierros
Fr 11/3
0 - 4
APV
KOMU
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
2 - 4
LPS / Kuninkaat
KoiPS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 2
TyPS
PoPa
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
3 - 0
Fish United
Tervakosken Pato
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 0
TuPS
MYPA
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
0 - 3
LePa II
LJS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 2
Töölön Vesa
EBK / Reservi
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 3
HaPo
PP-70
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 11
HyMy
KPS
Finland Cup - 1. kierros
Sa 12/3
1 - 3
ViTa
Jäntevä Kotka
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 15
ViiPV
TPV
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 3
Honka III
FC Espoo
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
1 - 0
Inter Turku O35
KaaPS
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
1 - 1
P-Iirot II
Loiske
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 10
LLuja
LaVe / KPR
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 4
TuNL
Wolves
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
2 - 5
Haka-j / Musta
Tuisku
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 2
SAPA II
PPJ / Ruoholahti
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 2
Germania
PuiU Helsinki
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 3
Qppis
PiPS
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
1 - 6
Vapsi
TP 49
Finland Cup - 1. kierros
Su 13/3
0 - 3
MLHF II
MPS
Alustava kierros
Finland Cup - Alustava kierros
Fr 11/2
2 - 10
PPS / Diablos Rojos
KäPa / NoLe
Finland Cup - Alustava kierros
Fr 11/2
1 - 11
Kontu / TDJ
Kirkkonummi
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 12/2
0 - 8
Olarin Kiksi
FC Espoo
Finland Cup - Alustava kierros
Su 13/2
0 - 14
UrPS
P-Iirot
Finland Cup - Alustava kierros
Su 13/2
1 - 7
Wild II
TiPS
Finland Cup - Alustava kierros
Fr 18/2
0 - 5
Hieho
VJS II
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 19/2
1 - 1
AskU
LaPa II
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 19/2
2 - 3
Ponnistus
PuiU Helsinki
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 19/2
0 - 5
HooGee
MPS
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 19/2
0 - 7
Sexypöxyt O35
HPS
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 19/2
4 - 4
PPS
HAlku
Finland Cup - Alustava kierros
Su 20/2
0 - 4
LeKi-Futis
Tampere United II
Finland Cup - Alustava kierros
Su 20/2
0 - 3
Nikinmäki United
EBK / Reservi
Finland Cup - Alustava kierros
We 23/2
1 - 0
Honka / Leopardit
Colo-Colo
Finland Cup - Alustava kierros
We 23/2
0 - 1
Pelikaani
LAUTP
Finland Cup - Alustava kierros
Th 24/2
0 - 5
PaiHa
ÅIFK
Finland Cup - Alustava kierros
Th 24/2
6 - 2
FC RP
KuuLa
Finland Cup - Alustava kierros
Fr 25/2
4 - 0
KelA
KJP II
Finland Cup - Alustava kierros
Fr 25/2
0 - 4
Chicken Wings
HIFK 2
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 26/2
0 - 3
Lieto
ÅCF
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 26/2
2 - 2
FC Kangasala
NePa
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 26/2
1 - 2
PEP
SAPA II
Finland Cup - Alustava kierros
Sa 26/2
0 - 3
Käpylä Maanantai
PK-35 Vantaa II
Finland Cup - Alustava kierros
Su 27/2
1 - 4
Valo
HaPo
Finland Cup - Alustava kierros
Su 27/2
0 - 3
JanPa
Loiske
Finland Cup - Alustava kierros
Su 27/2
1 - 5
PoPo
NouLa
  Finland Cup ≫ 2022
Parhaat maalintekijät
1
Geoffrey Chinedu Charles
Lahti
07 Tavoitteet (00 11m)
Geoffrey Chinedu Charles
2
Cledson
Mariehamn
06 Tavoitteet (01 11m)
Cledson
3
Macoumba Kandji
Lahti
06 Tavoitteet (02 11m)
Macoumba Kandji
4.
M. Junco Martínez
5 (00)
5.
J. Kokkala
Inter Turku II
5 (01)
6.
F. Queiroz dos Santos
Mariehamn
5 (00)
7.
E. Ahde
P-Iirot
4 (00)
8.
K. Beugré
4 (00)
9.
R. Lehtonen
4 (00)
10.
L. Liimatta
TP-47
4 (00)
11.
D. Lutumba-Pitah
HIFK
4 (00)
12.
V. Moilanen
TP-47
4 (00)
13.
J. Pasi
4 (00)
14.
O. Suutari
Oulu
4 (00)
15.
N. Veikkanen
4 (00)
16.
A. Aaltonen
3 (00)
17.
M. Arsalo
Inter Turku
3 (00)
18.
M. Beyai
3 (00)
19.
G. Bispo dos Santos
KuPS
3 (00)
20.
D. Boman
Åland
3 (00)
21.
M. Coker
3 (00)
22.
J. Hiltunen
3 (00)
23.
K. Isaksson
HIFK
3 (00)
24.
S. Kähkönen
3 (00)
25.
A. Kujanpää
HIFK
3 (00)
26.
O. Lehtisalo
Inter Turku
3 (01)
27.
S. Maeta
3 (01)
27.
S. Aníbal Embaló
Oulu
2 (00)
28.
E. Markkanen
HIFK
3 (00)
29.
N. Nakari
3 (00)
30.
A. Pahkasalo
VPS
3 (00)
  Finland Cup ≫ 2022
Assists
1
Jake Dunwoody
SJK
01 Assists
Jake Dunwoody
2
Petteri Forsell
Inter Turku
01 Assists
Petteri Forsell
  Finland Cup ≫ 2022
Rikkomus
1
C. Elimita Ekole
FC Espoo
01 Punainen / 01 Keltainen
C. Elimita Ekole
2
M. Adams
Honka
01 Punainen / 01 Keltainen
M. Adams
3
Niklas Ahvonen
SexyPöxyt
01 Punainen / 01 Keltainen
Niklas Ahvonen
4.
I. Ani
HIFK
01/01
5.
R. Heidari
00/03
5.
A. Arvela
P-Iirot
00/01
6.
M. Babb
P-Iirot
00/01
6.
T. Kopra
01/00
7.
A. Reguero Chapinal
Lahti
01/00
8.
S. Uchiyama
01/00
9.
E. Vesala
Inter Turku II
01/00
10.
O. Virtanen
KuPS
01/00
11.
D. Açka
Haka
00/02
12.
B. Ahmadi
00/02
13.
N. Boujellab
HJK
00/02
14.
M. Breitenmoser
Oulu
00/02
15.
R. da Silva Floro
Oulu
00/02
16.
E. Emsis
Lahti
00/02
17.
J. Halme
HIFK
00/02
18.
A. Herbert
Haka
00/02
19.
J. Ikaunieks
KuPS
00/02
20.
D. Kepot
00/02
21.
M. Klinga
Lahti
00/02
22.
R. Lehtonen
00/02
23.
S. Mattila
HIFK
00/02
24.
H. Memolla
Lahti
00/02
25.
T. Paukkeri
00/02
26.
M. Tamminen
Inter Turku
00/02
26.
J. Lassila
00/01
27.
S. Zarokostas
Haka
00/02
28.
J. Addai
00/01
29.
A. Ademi
Lahti
00/01
30.
M. Ahadi
HIFK
00/01

Finland Cup Jalkapallo-ottelut live stream: Mistä voin katsoa ilmaiseksi tänään? (2022)

Näe Finland Cup jalkapallo-otteluiden live stream suorana tänään ja katso yhdessä ystävien kanssa. Tulet yllättymään...

Meistä    Käyttöehdot     Ota yhteyttä