Kakkonen Jalkapallo-ottelut Live Stream
Mitä löydät tältä sivulta?

Näe Kakkonen jalkapallo-otteluiden live stream suorana tänään ja katso yhdessä ystävien kanssa. Tulet yllättymään...

Kakkonen - Promotion Group A
Sa 8/10
2 - 1
JIPPO
Reipas
Kakkonen - Promotion Group A
Sa 8/10
1 - 1
KäPa
Kiffen
Kakkonen - Promotion Group A
Sa 15/10
1 - 1
Kiffen
JIPPO
Kakkonen - Promotion Group A
Sa 15/10
7 - 0
KäPa
Reipas
Kakkonen - Promotion Group A
Sa 22/10
0 - 1
JIPPO
KäPa
Kakkonen - Promotion Group A
Sa 22/10
5 - 1
Reipas
Kiffen
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 8/10
3 - 0
SalPa
I-Kissat
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 8/10
3 - 1
Honka Akatemia
Klubi-04
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 15/10
6 - 0
Honka Akatemia
I-Kissat
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 15/10
0 - 1
Klubi-04
SalPa
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 22/10
3 - 6
I-Kissat
Klubi-04
Kakkonen - Promotion Group B
Sa 22/10
1 - 1
SalPa
Honka Akatemia
Kakkonen - Promotion Group C
Sa 8/10
1 - 0
JJK
JS Hercules
Kakkonen - Promotion Group C
Su 9/10
2 - 1
VIFK
OLS
Kakkonen - Promotion Group C
Sa 15/10
0 - 1
OLS
JJK
Kakkonen - Promotion Group C
Su 16/10
3 - 1
VIFK
JS Hercules
Kakkonen - Promotion Group C
Sa 22/10
3 - 3
JJK
VIFK
Kakkonen - Promotion Group C
Sa 22/10
0 - 0
JS Hercules
OLS
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
3 - 0
JS Hercules (5)
FC Komeetat (1)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
0 - 1
VIFK (12)
KajHa (6)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
2 - 1
Kraft (7)
Vaajakoski (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
0 - 3
GBK (2)
OLS (8)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
1 - 1
RoPS (8)
JBK (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/4
0 - 3
OTP (8)
JJK (7)
Kakkonen - Lohko C
Sa 7/5
2 - 2
KajHa (5)
JBK (6)
Kakkonen - Lohko C
Sa 7/5
2 - 2
JJK (1)
RoPS (7)
Kakkonen - Lohko C
Su 8/5
1 - 3
GBK (11)
Vaajakoski (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 8/5
0 - 1
OLS (4)
VIFK (9)
Kakkonen - Lohko C
Su 8/5
0 - 2
FC Komeetat (10)
Kraft (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 8/5
1 - 0
JS Hercules (3)
OTP (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 14/5
3 - 2
OTP (10)
GBK (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 14/5
0 - 0
Vaajakoski (6)
KajHa (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 14/5
1 - 0
VIFK (7)
JS Hercules (1)
Kakkonen - Lohko C
Sa 14/5
1 - 2
JBK (9)
JJK (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 14/5
3 - 0
RoPS (9)
FC Komeetat (11)
Kakkonen - Lohko C
Su 15/5
1 - 1
Kraft (3)
OLS (8)
Kakkonen - Lohko C
We 18/5
5 - 2
VIFK (4)
GBK (11)
Kakkonen - Lohko C
Fr 20/5
4 - 0
JJK (2)
Vaajakoski (8)
Kakkonen - Lohko C
Sa 21/5
2 - 2
JS Hercules (4)
Kraft (3)
Kakkonen - Lohko C
Su 22/5
0 - 2
OTP (9)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 22/5
2 - 2
GBK (12)
KajHa (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 22/5
1 - 2
FC Komeetat (11)
JBK (10)
Kakkonen - Lohko C
Su 22/5
3 - 2
OLS (7)
RoPS (5)
Kakkonen - Lohko C
Su 29/5
1 - 2
JBK (8)
OLS (4)
Kakkonen - Lohko C
Su 29/5
2 - 3
KajHa (6)
JJK (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 29/5
0 - 0
Kraft (4)
OTP (10)
Kakkonen - Lohko C
Su 29/5
2 - 2
RoPS (7)
JS Hercules (5)
Kakkonen - Lohko C
Mo 30/5
1 - 1
FC Komeetat (12)
Vaajakoski (9)
Kakkonen - Lohko C
Th 2/6
0 - 1
OTP (10)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Fr 3/6
1 - 1
FC Komeetat (12)
KajHa (7)
Kakkonen - Lohko C
Su 5/6
1 - 3
OLS (3)
Vaajakoski (9)
Kakkonen - Lohko C
Su 5/6
1 - 1
JJK (1)
GBK (12)
Kakkonen - Lohko C
Su 5/6
5 - 0
JS Hercules (6)
JBK (9)
Kakkonen - Lohko C
Th 9/6
2 - 0
JJK (1)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Sa 11/6
0 - 1
Vaajakoski (7)
JS Hercules (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 11/6
0 - 4
KajHa (8)
OLS (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 11/6
2 - 2
JBK (9)
OTP (10)
Kakkonen - Lohko C
Sa 11/6
2 - 2
RoPS (5)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 12/6
1 - 1
Kraft (6)
GBK (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 18/6
1 - 2
OTP (10)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Su 19/6
1 - 2
OLS (3)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Su 19/6
2 - 0
Kraft (7)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 19/6
3 - 2
JS Hercules (2)
KajHa (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 19/6
3 - 1
GBK (11)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Tu 21/6
1 - 1
Vaajakoski (6)
VIFK (3)
Kakkonen - Lohko C
We 22/6
5 - 1
RoPS (7)
GBK (10)
Kakkonen - Lohko C
We 22/6
4 - 1
KajHa (8)
OTP (11)
Kakkonen - Lohko C
We 22/6
3 - 2
FC Komeetat (12)
OLS (4)
Kakkonen - Lohko C
Th 23/6
1 - 2
JBK (9)
Kraft (5)
Kakkonen - Lohko C
Th 23/6
4 - 0
JJK (1)
JS Hercules (2)
Kakkonen - Lohko C
Sa 2/7
0 - 1
Kraft (3)
VIFK (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 2/7
2 - 2
RoPS (5)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Sa 9/7
0 - 3
FC Komeetat (12)
OTP (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 9/7
2 - 3
KajHa (8)
Kraft (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 9/7
1 - 0
OLS (6)
JS Hercules (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 9/7
1 - 1
Vaajakoski (7)
RoPS (5)
Kakkonen - Lohko C
Su 10/7
2 - 1
GBK (11)
JBK (10)
Kakkonen - Lohko C
Su 10/7
4 - 0
JJK (1)
VIFK (3)
Kakkonen - Lohko C
Fr 15/7
1 - 3
OTP (10)
OLS (5)
Kakkonen - Lohko C
Sa 16/7
2 - 0
JS Hercules (4)
GBK (9)
Kakkonen - Lohko C
Sa 16/7
4 - 0
VIFK (5)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Sa 16/7
6 - 3
RoPS (6)
KajHa (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 17/7
0 - 3
JBK (11)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Su 17/7
0 - 2
Kraft (5)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
We 20/7
2 - 4
Vaajakoski (7)
GBK (10)
Kakkonen - Lohko C
Sa 23/7
2 - 3
OTP (11)
JS Hercules (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 24/7
2 - 0
JBK (10)
KajHa (9)
Kakkonen - Lohko C
Su 24/7
1 - 1
VIFK (3)
OLS (4)
Kakkonen - Lohko C
Su 24/7
3 - 0
Kraft (5)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
We 27/7
1 - 0
VIFK (4)
JBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Th 28/7
1 - 2
KajHa (10)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/7
3 - 0
OLS (5)
Kraft (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 30/7
2 - 0
JJK (1)
JBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 31/7
0 - 2
JS Hercules (4)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 31/7
0 - 2
FC Komeetat (12)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 31/7
0 - 2
GBK (9)
OTP (11)
Kakkonen - Lohko C
Sa 6/8
1 - 2
JBK (11)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Sa 6/8
0 - 1
RoPS (6)
OLS (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 6/8
3 - 0
VIFK (2)
OTP (9)
Kakkonen - Lohko C
Su 7/8
2 - 1
KajHa (10)
GBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 7/8
4 - 2
Kraft (5)
JS Hercules (4)
Kakkonen - Lohko C
We 10/8
0 - 2
Vaajakoski (7)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Th 11/8
2 - 0
GBK (9)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Sa 13/8
0 - 1
OTP (10)
Kraft (4)
Kakkonen - Lohko C
Su 14/8
0 - 1
OLS (4)
JBK (11)
Kakkonen - Lohko C
Su 14/8
4 - 0
JS Hercules (5)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 14/8
5 - 1
JJK (1)
KajHa (9)
Kakkonen - Lohko C
Tu 16/8
2 - 3
Vaajakoski (7)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Fr 19/8
2 - 1
VIFK (2)
Kraft (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 20/8
2 - 0
KajHa (9)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Sa 20/8
0 - 1
Vaajakoski (7)
OLS (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 20/8
2 - 1
RoPS (6)
OTP (11)
Kakkonen - Lohko C
Su 21/8
1 - 3
GBK (9)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Su 21/8
1 - 1
JBK (10)
JS Hercules (5)
Kakkonen - Lohko C
Fr 26/8
4 - 0
GBK (9)
Kraft (4)
Kakkonen - Lohko C
Fr 26/8
1 - 3
FC Komeetat (12)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Sa 27/8
1 - 0
JS Hercules (5)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Sa 27/8
1 - 0
VIFK (2)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 28/8
4 - 0
OTP (11)
JBK (10)
Kakkonen - Lohko C
Su 28/8
1 - 1
OLS (4)
KajHa (9)
Kakkonen - Lohko C
Sa 3/9
1 - 1
Vaajakoski (7)
OTP (10)
Kakkonen - Lohko C
Sa 3/9
1 - 0
RoPS (6)
Kraft (5)
Kakkonen - Lohko C
Sa 3/9
1 - 0
JJK (1)
OLS (3)
Kakkonen - Lohko C
Su 4/9
0 - 3
KajHa (9)
JS Hercules (4)
Kakkonen - Lohko C
Su 4/9
1 - 1
FC Komeetat (12)
GBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 4/9
1 - 2
JBK (11)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Sa 10/9
4 - 0
OLS (4)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Sa 10/9
0 - 1
VIFK (2)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Sa 10/9
1 - 1
GBK (8)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Sa 10/9
0 - 1
JS Hercules (4)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Su 11/9
1 - 1
Kraft (6)
JBK (11)
Kakkonen - Lohko C
Su 11/9
1 - 0
OTP (10)
KajHa (9)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
1 - 0
FC Komeetat (12)
JS Hercules (4)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
2 - 1
JBK (11)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
2 - 3
KajHa (10)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
2 - 3
OLS (3)
GBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
2 - 4
Vaajakoski (7)
Kraft (5)
Kakkonen - Lohko C
Su 18/9
3 - 0
JJK (1)
OTP (9)
Kakkonen - Lohko C
Sa 24/9
2 - 0
JBK (11)
GBK (8)
Kakkonen - Lohko C
Sa 24/9
1 - 0
VIFK (2)
JJK (1)
Kakkonen - Lohko C
Sa 24/9
1 - 0
RoPS (6)
Vaajakoski (7)
Kakkonen - Lohko C
Su 25/9
4 - 1
OTP (10)
FC Komeetat (12)
Kakkonen - Lohko C
Su 25/9
0 - 0
Kraft (5)
KajHa (11)
Kakkonen - Lohko C
Su 25/9
1 - 1
JS Hercules (4)
OLS (3)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
0 - 4
FC Komeetat (12)
VIFK (2)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
2 - 2
KajHa (11)
RoPS (6)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
2 - 4
GBK (8)
JS Hercules (4)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
1 - 2
OLS (3)
OTP (9)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
0 - 0
JJK (1)
Kraft (5)
Kakkonen - Lohko C
Sa 1/10
1 - 2
Vaajakoski (7)
JBK (10)
01.
(01.)
55
+39
51:12
17-04-00
21
02.
(02.)
45
+18
36:18
14-03-04
21
03.
(03.)
37
+12
38:26
11-04-07
22
04.
(04.)
34
+12
36:24
10-04-08
22
05.
(05.)
34
+03
29:26
09-07-06
22
06.
(06.)
32
+06
37:31
08-08-06
22
07.
(07.)
24
-07
28:35
07-03-12
22
08.
(08.)
23
-07
26:33
06-05-11
22
09.
(09.)
23
-12
34:46
06-05-11
22
10.
(10.)
23
-13
24:37
06-05-11
22
11.
(11.)
19
-15
30:45
04-07-11
22
12.
(12.)
15
-36
16:52
04-03-15
22
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/4
1 - 1
KuPS Ak. (6)
Kiffen (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/4
7 - 3
Reipas (12)
LaPa (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/4
2 - 0
NJS (8)
Atlantis (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/4
2 - 2
PKKU (10)
Futura (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/4
0 - 2
PPJ (10)
JIPPO (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/4
3 - 1
KäPa (8)
PeKa (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 7/5
0 - 5
LaPa (12)
PPJ (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 8/5
2 - 1
Futura (6)
PeKa (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 8/5
2 - 3
KäPa (3)
Atlantis (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 9/5
1 - 7
KuPS Ak. (10)
JIPPO (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Tu 10/5
3 - 0
Kiffen (9)
NJS (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 14/5
0 - 2
NJS (8)
Reipas (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 14/5
2 - 0
PKKU (9)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 14/5
2 - 3
KäPa (7)
Futura (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 14/5
3 - 0
PeKa (11)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 15/5
3 - 0
JIPPO (2)
Atlantis (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 16/5
2 - 2
PPJ (6)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 20/5
0 - 2
KuPS Ak. (11)
Atlantis (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 21/5
1 - 0
Reipas (3)
PPJ (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 21/5
2 - 3
PKKU (7)
NJS (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 21/5
1 - 3
Futura (3)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 21/5
0 - 1
LaPa (12)
KäPa (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 21/5
1 - 1
Kiffen (6)
PeKa (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 29/5
1 - 0
Atlantis (6)
Futura (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 29/5
4 - 0
JIPPO (1)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 29/5
1 - 0
PeKa (10)
Reipas (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 29/5
2 - 1
NJS (7)
KuPS Ak. (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 30/5
3 - 1
KäPa (8)
Kiffen (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 30/5
3 - 4
PPJ (9)
PKKU (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 5/6
2 - 0
Kiffen (9)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 5/6
1 - 2
NJS (4)
PPJ (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 5/6
3 - 2
LaPa (12)
Atlantis (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 5/6
2 - 0
KuPS Ak. (11)
Futura (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 6/6
6 - 0
PKKU (8)
PeKa (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 9/6
2 - 2
PPJ (8)
KuPS Ak. (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 11/6
2 - 1
JIPPO (1)
Reipas (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 11/6
0 - 3
Atlantis (6)
Kiffen (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 12/6
2 - 2
Futura (9)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 12/6
1 - 2
PeKa (10)
NJS (6)
Kakkonen - Ryhmä A
We 15/6
1 - 3
Reipas (5)
PKKU (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 17/6
1 - 2
Kiffen (3)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 17/6
8 - 2
PPJ (8)
PeKa (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 18/6
1 - 0
PKKU (2)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 18/6
3 - 4
NJS (4)
KäPa (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 18/6
4 - 1
Reipas (7)
Atlantis (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 19/6
3 - 0
KuPS Ak. (11)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Tu 21/6
4 - 1
Atlantis (9)
PKKU (2)
Kakkonen - Ryhmä A
We 22/6
4 - 3
KäPa (5)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
We 22/6
0 - 6
LaPa (12)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 23/6
4 - 0
JIPPO (1)
NJS (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 23/6
0 - 0
PeKa (11)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 23/6
0 - 4
Futura (9)
Reipas (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 1/7
1 - 0
Kiffen (3)
Reipas (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 2/7
1 - 0
JIPPO (1)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 2/7
2 - 0
Atlantis (6)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 2/7
0 - 3
Futura (9)
NJS (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 3/7
1 - 2
LaPa (12)
PKKU (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 3/7
0 - 1
KuPS Ak. (10)
KäPa (5)
Kakkonen - Ryhmä A
We 6/7
5 - 0
Reipas (5)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 7/7
2 - 2
PPJ (8)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 9/7
3 - 1
Reipas (3)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 9/7
5 - 0
NJS (6)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 9/7
1 - 1
PKKU (2)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 9/7
0 - 0
KäPa (5)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 9/7
0 - 0
PeKa (11)
Atlantis (7)
Kakkonen - Ryhmä A
We 13/7
2 - 1
JIPPO (1)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/7
1 - 2
Atlantis (7)
KäPa (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/7
1 - 2
PeKa (11)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/7
9 - 0
PPJ (8)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/7
1 - 1
NJS (6)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 23/7
4 - 4
PKKU (3)
Reipas (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Th 28/7
2 - 2
Kiffen (5)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/7
2 - 2
Atlantis (8)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/7
3 - 2
Reipas (2)
NJS (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/7
2 - 4
LaPa (12)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/7
0 - 2
Futura (9)
KäPa (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 30/7
4 - 0
KuPS Ak. (10)
PKKU (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 5/8
0 - 3
PPJ (8)
Reipas (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 6/8
3 - 3
NJS (6)
PKKU (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 6/8
3 - 1
JIPPO (1)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 6/8
0 - 4
PeKa (11)
Kiffen (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 6/8
8 - 0
KäPa (3)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Tu 9/8
1 - 0
Atlantis (7)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 13/8
3 - 2
PKKU (5)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 13/8
1 - 2
Reipas (2)
KäPa (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 13/8
0 - 4
LaPa (12)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 14/8
2 - 6
Futura (9)
Atlantis (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 14/8
1 - 1
KuPS Ak. (10)
NJS (6)
Kakkonen - Ryhmä A
We 17/8
3 - 1
KäPa (2)
PKKU (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 19/8
3 - 0
PPJ (8)
NJS (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 20/8
3 - 3
PeKa (11)
PKKU (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 20/8
1 - 1
JIPPO (1)
Kiffen (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 20/8
2 - 0
Atlantis (6)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 20/8
2 - 2
KäPa (2)
Reipas (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 21/8
4 - 4
Futura (9)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 26/8
2 - 0
Kiffen (6)
Atlantis (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 27/8
0 - 3
PKKU (5)
KäPa (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 27/8
1 - 0
Reipas (3)
JIPPO (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 27/8
1 - 2
NJS (7)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 27/8
1 - 2
LaPa (12)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 28/8
1 - 0
KuPS Ak. (11)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
We 31/8
2 - 1
Kiffen (4)
KäPa (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 3/9
2 - 1
JIPPO (2)
PKKU (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 4/9
3 - 3
LaPa (12)
KuPS Ak. (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 4/9
0 - 3
Futura (9)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 4/9
5 - 1
KäPa (2)
NJS (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Mo 5/9
1 - 5
PeKa (11)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Tu 6/9
0 - 4
Atlantis (5)
Reipas (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Fr 9/9
2 - 5
PPJ (7)
KäPa (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 10/9
1 - 1
PKKU (5)
Atlantis (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 10/9
0 - 2
NJS (8)
JIPPO (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 10/9
1 - 0
Reipas (3)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 11/9
4 - 0
KuPS Ak. (10)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 11/9
5 - 0
Kiffen (4)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
We 14/9
2 - 1
KäPa (1)
KuPS Ak. (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
3 - 2
PeKa (11)
KäPa (1)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
5 - 1
Futura (10)
PKKU (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
2 - 0
Atlantis (6)
NJS (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
1 - 0
JIPPO (2)
PPJ (7)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
0 - 0
Kiffen (4)
KuPS Ak. (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Su 18/9
0 - 6
LaPa (12)
Reipas (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 24/9
3 - 0
NJS (10)
Futura (9)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 24/9
2 - 3
PeKa (11)
JIPPO (2)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 24/9
4 - 0
PKKU (6)
LaPa (12)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 24/9
3 - 0
Reipas (3)
Kiffen (4)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 24/9
3 - 4
PPJ (7)
Atlantis (5)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
0 - 2
LaPa (12)
NJS (10)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
4 - 1
Atlantis (5)
PeKa (11)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
0 - 3
KuPS Ak. (9)
Reipas (3)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
0 - 2
Kiffen (4)
PKKU (6)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
0 - 1
Futura (7)
PPJ (8)
Kakkonen - Ryhmä A
Sa 1/10
1 - 1
JIPPO (1)
KäPa (2)
01.
(01.)
49
+31
47:16
15-04-03
22
02.
(02.)
48
+29
58:29
15-03-04
22
03.
(03.)
47
+37
59:22
15-02-05
22
04.
(04.)
38
+22
42:20
10-08-04
22
05.
(05.)
36
+03
38:35
11-03-08
22
06.
(06.)
33
+02
47:45
09-06-07
22
07.
(07.)
27
-06
35:41
08-03-11
22
08.
(08.)
25
+12
54:42
07-04-11
22
09.
(09.)
22
-06
30:36
05-07-10
22
10.
(10.)
22
-19
30:49
06-04-12
22
11.
(11.)
19
-31
27:58
05-04-13
22
12.
(12.)
5
-74
15:89
01-02-19
22
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 19/4
3 - 3
Honka Akatemia
Klubi-04
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 23/4
1 - 0
EPS (3)
VJS (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 23/4
3 - 1
Jazz (8)
Tampere United (12)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 23/4
4 - 2
SalPa (11)
I-Kissat (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 24/4
2 - 3
Honka Akatemia (4)
KaaPo (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 24/4
1 - 0
Klubi-04 (5)
HJS Akatemia (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 24/4
3 - 1
Ilves II (8)
GrIFK (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Fr 29/4
0 - 2
KaaPo (5)
EPS (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Fr 29/4
1 - 4
I-Kissat (11)
Klubi-04 (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Fr 29/4
3 - 3
Honka Akatemia (7)
Jazz (4)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 30/4
4 - 0
VJS (10)
Ilves II (5)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 30/4
4 - 1
Tampere United (12)
SalPa (4)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 30/4
0 - 4
HJS Akatemia (11)
MuSa (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 7/5
0 - 4
KaaPo (8)
GrIFK (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 8/5
3 - 3
VJS (5)
Jazz (3)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 8/5
1 - 2
MuSa (4)
Tampere United (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 8/5
3 - 3
Honka Akatemia (11)
I-Kissat (12)
Kakkonen - B-ryhmä
Mo 9/5
3 - 1
Klubi-04 (1)
SalPa (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 14/5
1 - 0
EPS (2)
HJS Akatemia (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 14/5
3 - 0
SalPa (10)
KaaPo (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 14/5
3 - 1
I-Kissat (12)
Ilves II (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 15/5
0 - 0
GrIFK (9)
Honka Akatemia (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 17/5
0 - 0
Tampere United (3)
Klubi-04 (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 21/5
1 - 0
VJS (6)
Klubi-04 (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 21/5
3 - 2
Tampere United (3)
Ilves II (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 21/5
1 - 1
Jazz (6)
EPS (2)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 21/5
3 - 2
I-Kissat (9)
MuSa (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 22/5
2 - 0
Honka Akatemia (9)
SalPa (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 22/5
2 - 4
GrIFK (8)
HJS Akatemia (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 29/5
0 - 0
EPS (2)
Honka Akatemia (5)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 29/5
0 - 4
HJS Akatemia (11)
I-Kissat (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 29/5
1 - 2
Ilves II (12)
Jazz (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 29/5
2 - 1
SalPa (8)
VJS (4)
Kakkonen - B-ryhmä
Mo 30/5
3 - 1
Klubi-04 (1)
GrIFK (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Mo 30/5
4 - 1
MuSa (10)
KaaPo (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Fr 3/6
0 - 6
KaaPo (13)
I-Kissat (4)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 5/6
4 - 2
Tampere United (4)
VJS (8)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 5/6
1 - 3
EPS (4)
GrIFK (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 5/6
1 - 1
Ilves II (11)
MuSa (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 5/6
2 - 2
Jazz (5)
HJS Akatemia (12)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 9/6
0 - 0
MuSa (8)
EPS (4)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 11/6
5 - 2
HJS Akatemia (12)
Honka Akatemia (8)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 11/6
1 - 2
SalPa (6)
Ilves II (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 11/6
4 - 3
I-Kissat (2)
Jazz (5)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 11/6
1 - 1
VJS (9)
KaaPo (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 12/6
1 - 2
GrIFK (10)
Tampere United (3)
Kakkonen - B-ryhmä
Fr 17/6
3 - 1
Tampere United (2)
I-Kissat (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 18/6
0 - 1
GrIFK (10)
SalPa (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 18/6
1 - 2
KaaPo (13)
HJS Akatemia (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 18/6
3 - 2
VJS (8)
MuSa (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 18/6
3 - 3
Jazz (6)
Klubi-04 (3)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 19/6
0 - 2
Ilves II (12)
Honka Akatemia (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 21/6
2 - 1
HJS Akatemia (9)
Tampere United (1)
Kakkonen - B-ryhmä
We 22/6
2 - 1
SalPa (6)
Jazz (7)
Kakkonen - B-ryhmä
We 22/6
2 - 2
MuSa (10)
GrIFK (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 23/6
4 - 2
Honka Akatemia (9)
VJS (7)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 23/6
6 - 1
Ilves II (12)
KaaPo (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 23/6
2 - 0
Klubi-04 (3)
EPS (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 28/6
2 - 1
Honka Akatemia (5)
MuSa (11)
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 28/6
0 - 2
KaaPo (13)
Tampere United (1)
Kakkonen - B-ryhmä
We 29/6
0 - 2
EPS (7)
SalPa (5)
Kakkonen - B-ryhmä
We 29/6
1 - 0
VJS (9)
HJS Akatemia (6)
Kakkonen - B-ryhmä
We 29/6
1 - 1
I-Kissat (4)
GrIFK (12)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 30/6
4 - 1
Klubi-04 (2)
Ilves II (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 2/7
0 - 5
KaaPo (13)
Jazz (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 2/7
3 - 2
HJS Akatemia (7)
SalPa (3)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 2/7
3 - 2
I-Kissat (4)
EPS (8)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 3/7
2 - 1
GrIFK (12)
VJS (8)
Kakkonen - B-ryhmä
Mo 4/7
3 - 1
MuSa (12)
Klubi-04 (2)
Kakkonen - B-ryhmä
Th 7/7
3 - 1
Jazz (7)
GrIFK (10)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 9/7
1 - 4
SalPa (4)
MuSa (9)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 9/7
1 - 1
EPS (11)
Tampere United (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 9/7
1 - 2
VJS (8)
I-Kissat (3)
Kakkonen - B-ryhmä
Su 10/7
4 - 1
Klubi-04 (3)
KaaPo (13)
Kakkonen - B-ryhmä
Tu 12/7
0 - 0
Ilves II (12)
HJS Akatemia (7)
Kakkonen - B-ryhmä
We 13/7
0 - 2
MuSa (8)
Jazz (5)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 16/7
2 - 0
GrIFK (11)
Ilves II (12)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 16/7
1 - 7
KaaPo (13)
Honka Akatemia (6)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 16/7
4 - 0
HJS Akatemia (7)
Klubi-04 (1)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 16/7
1 - 1
I-Kissat (2)
SalPa (5)
Kakkonen - B-ryhmä
Sa 16/7
2 - 1
VJS (9)
EPS (10)