Premier League Jalkapallo-ottelut Live Stream
Mitä löydät tältä sivulta?

Näe Premier League jalkapallo-otteluiden live stream suorana tänään ja katso yhdessä ystävien kanssa. Tulet yllättymään...

Do you speak English? We have several great soccer websites available for you that are in your mother tongue. The fastest soccer livescore information in your language can be found at https://soccerresultstoday.co.za and for this league here: https://soccerresultstoday.co.za/premier-league/stream If you are looking for official soccer live stream please visit https://soccerlivestreaming.co.za and right here for this league: https://soccerlivestreaming.co.za/premier-league-stream-free And if you are looking for upcoming soccer TV broadcasts https://livesoccertv.co.za has all the latest schedule for you and you can follow this league here: https://livesoccertv.co.za/premier-league-on-tv-live-streaming And if you are looking for accurate soccer predicitons https://soccer10tips.co.za has all the latest here: https://soccer10tips.co.za/premier-league Last but not least take a look at https://hesgoal.co.za and get a good overview of all soccer streams here: https://hesgoal.co.za/premier-league-hesgoal-stream-free
Premier League - Runkosarjan
Fr 5/8
0 - 2
Cape Town City (2)
Mamelodi Sundowns (6)
Premier League - Runkosarjan
Sa 6/8
0 - 2
Golden Arrows (4)
Richards Bay (10)
Premier League - Runkosarjan
Sa 6/8
0 - 0
Marumo Gallants FC (7)
Stellenbosch (13)
Premier League - Runkosarjan
Sa 6/8
1 - 0
Orlando Pirates (9)
Moroka Swallows (8)
Premier League - Runkosarjan
Sa 6/8
1 - 0
Royal AM (10)
Kaizer Chiefs (8)
Premier League - Runkosarjan
Sa 6/8
1 - 1
Maritzburg United (9)
Sekhukhune United (10)
Premier League - Runkosarjan
Su 7/8
0 - 0
TS Galaxy (12)
AmaZulu (9)
Premier League - Runkosarjan
Su 7/8
1 - 1
SuperSport United (12)
Chippa United (11)
Premier League - Runkosarjan
Tu 9/8
0 - 0
Richards Bay (2)
Marumo Gallants FC (10)
Premier League - Runkosarjan
Tu 9/8
3 - 2
Moroka Swallows (14)
Cape Town City (15)
Premier League - Runkosarjan
Tu 9/8
3 - 0
Kaizer Chiefs (14)
Maritzburg United (8)
Premier League - Runkosarjan
We 10/8
2 - 1
AmaZulu (11)
SuperSport United (10)
Premier League - Runkosarjan
We 10/8
1 - 3
Chippa United (9)
Royal AM (6)
Premier League - Runkosarjan
We 10/8
0 - 1
Mamelodi Sundowns (4)
TS Galaxy (12)
Premier League - Runkosarjan
We 10/8
1 - 0
Sekhukhune United (10)
Golden Arrows (15)
Premier League - Runkosarjan
We 10/8
1 - 1
Stellenbosch (11)
Orlando Pirates (5)
Premier League - Runkosarjan
Fr 12/8
0 - 0
Maritzburg United (14)
Moroka Swallows (9)
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/8
1 - 1
Marumo Gallants FC (11)
Golden Arrows (16)
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/8
3 - 1
Stellenbosch (10)
Royal AM (1)
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/8
4 - 0
Mamelodi Sundowns (9)
Kaizer Chiefs (8)
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/8
1 - 0
Richards Bay (4)
Sekhukhune United (7)
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/8
2 - 1
AmaZulu (5)
Cape Town City (16)
Premier League - Runkosarjan
Su 14/8
0 - 1
Orlando Pirates (6)
Chippa United (14)
Premier League - Runkosarjan
Su 14/8
2 - 0
TS Galaxy (6)
SuperSport United (14)
Premier League - Runkosarjan
Tu 16/8
0 - 0
Cape Town City (16)
Maritzburg United (13)
Premier League - Runkosarjan
We 17/8
0 - 1
Royal AM (5)
Orlando Pirates (8)
Premier League - Runkosarjan
Fr 19/8
2 - 3
Moroka Swallows (8)
AmaZulu (3)
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/8
0 - 0
Golden Arrows (15)
TS Galaxy (3)
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/8
1 - 1
Sekhukhune United (8)
Mamelodi Sundowns (5)
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/8
1 - 1
Cape Town City (16)
Stellenbosch (7)
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/8
1 - 0
Kaizer Chiefs (12)
Richards Bay (4)
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/8
2 - 1
Maritzburg United (13)
Chippa United (10)
Premier League - Runkosarjan
Su 21/8
2 - 2
Royal AM (7)
Marumo Gallants FC (13)
Premier League - Runkosarjan
Su 21/8
0 - 0
SuperSport United (16)
Orlando Pirates (5)
Premier League - Runkosarjan
Tu 23/8
2 - 0
Cape Town City (16)
Kaizer Chiefs (8)
Premier League - Runkosarjan
Tu 23/8
2 - 1
Moroka Swallows (12)
Sekhukhune United (10)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
3 - 0
Mamelodi Sundowns (4)
Stellenbosch (8)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
0 - 1
AmaZulu (2)
Golden Arrows (16)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
0 - 0
Chippa United (14)
TS Galaxy (3)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
1 - 0
Orlando Pirates (4)
Marumo Gallants FC (13)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
0 - 1
Richards Bay (5)
SuperSport United (15)
Premier League - Runkosarjan
We 24/8
1 - 0
Royal AM (7)
Maritzburg United (9)
Premier League - Runkosarjan
Fr 2/9
2 - 1
SuperSport United (14)
Mamelodi Sundowns (2)
Premier League - Runkosarjan
Sa 3/9
3 - 2
Golden Arrows (15)
Chippa United (14)
Premier League - Runkosarjan
Sa 3/9
1 - 2
Stellenbosch (9)
Richards Bay (7)
Premier League - Runkosarjan
Sa 3/9
0 - 0
Kaizer Chiefs (11)
AmaZulu (3)
Premier League - Runkosarjan
Sa 3/9
1 - 2
Sekhukhune United (13)
Royal AM (5)
Premier League - Runkosarjan
Sa 3/9
0 - 1
TS Galaxy (6)
Cape Town City (13)
Premier League - Runkosarjan
Su 4/9
1 - 1
Marumo Gallants FC (16)
Moroka Swallows (10)
Premier League - Runkosarjan
Su 4/9
1 - 0
Maritzburg United (13)
Orlando Pirates (3)
Premier League - Runkosarjan
Tu 6/9
0 - 1
Royal AM (1)
Richards Bay (5)
Premier League - Runkosarjan
Tu 6/9
0 - 0
Cape Town City (9)
Sekhukhune United (15)
Premier League - Runkosarjan
We 7/9
0 - 1
Chippa United (16)
Mamelodi Sundowns (5)
Premier League - Runkosarjan
Fr 9/9
1 - 2
Maritzburg United (8)
SuperSport United (11)
Premier League - Runkosarjan
Sa 10/9
1 - 2
AmaZulu (4)
Chippa United (16)
Premier League - Runkosarjan
Sa 10/9
1 - 2
Moroka Swallows (10)
Stellenbosch (13)
Premier League - Runkosarjan
Sa 10/9
2 - 0
Orlando Pirates (5)
TS Galaxy (7)
Premier League - Runkosarjan
Sa 10/9
2 - 1
Mamelodi Sundowns (2)
Golden Arrows (12)
Premier League - Runkosarjan
Su 11/9
1 - 1
Marumo Gallants FC (16)
Kaizer Chiefs (14)
Premier League - Runkosarjan
Sa 17/9
1 - 0
Chippa United (13)
Marumo Gallants FC (15)
Premier League - Runkosarjan
Sa 17/9
4 - 0
Golden Arrows (12)
Moroka Swallows (11)
Premier League - Runkosarjan
Sa 17/9
1 - 1
Sekhukhune United (16)
Stellenbosch (10)
Premier League - Runkosarjan
Sa 17/9
2 - 1
Kaizer Chiefs (13)
SuperSport United (7)
Premier League - Runkosarjan
Su 18/9
1 - 0
Mamelodi Sundowns (1)
AmaZulu (6)
Premier League - Runkosarjan
Su 18/9
0 - 0
Richards Bay (3)
TS Galaxy (11)
Premier League - Runkosarjan
Tu 4/10
2 - 0
Sekhukhune United (15)
Orlando Pirates (2)
Premier League - Runkosarjan
Tu 4/10
1 - 1
Golden Arrows (5)
Cape Town City (13)
Premier League - Runkosarjan
Tu 4/10
3 - 0
Stellenbosch (12)
Maritzburg United (14)
Premier League - Runkosarjan
Tu 4/10
3 - 1
SuperSport United (7)
Royal AM (4)
Premier League - Runkosarjan
Tu 4/10
0 - 1
TS Galaxy (11)
Marumo Gallants FC (16)
Premier League - Runkosarjan
We 5/10
0 - 1
AmaZulu (8)
Richards Bay (2)
Premier League - Runkosarjan
We 5/10
1 - 2
Moroka Swallows (16)
Kaizer Chiefs (10)
Premier League - Runkosarjan
Fr 7/10
3 - 1
SuperSport United (3)
Sekhukhune United (11)
Premier League - Runkosarjan
Sa 8/10
0 - 0
TS Galaxy (12)
Moroka Swallows (16)
Premier League - Runkosarjan
Sa 8/10
0 - 0
Orlando Pirates (4)
Richards Bay (2)
Premier League - Runkosarjan
Su 9/10
1 - 3
Stellenbosch (6)
Kaizer Chiefs (5)
Premier League - Runkosarjan
Fr 14/10
1 - 1
Orlando Pirates (5)
AmaZulu (9)
Premier League - Runkosarjan
Fr 14/10
1 - 1
Golden Arrows (8)
Stellenbosch (6)
Premier League - Runkosarjan
Sa 15/10
0 - 0
Richards Bay (2)
Maritzburg United (16)
Premier League - Runkosarjan
Sa 15/10
1 - 2
Kaizer Chiefs (4)
Chippa United (11)
Premier League - Runkosarjan
Tu 18/10
1 - 0
Chippa United (7)
Sekhukhune United (13)
Premier League - Runkosarjan
Tu 18/10
0 - 2
Stellenbosch (6)
SuperSport United (3)
Premier League - Runkosarjan
Tu 18/10
0 - 2
Golden Arrows (8)
Orlando Pirates (6)
Premier League - Runkosarjan
We 19/10
1 - 1
AmaZulu (10)
Maritzburg United (14)
Premier League - Runkosarjan
We 19/10
1 - 0
Mamelodi Sundowns (2)
Marumo Gallants FC (15)
Premier League - Runkosarjan
We 19/10
2 - 2
Kaizer Chiefs (5)
TS Galaxy (11)
Premier League - Runkosarjan
We 19/10
1 - 0
Richards Bay (3)
Cape Town City (13)
Premier League - Runkosarjan
We 19/10
2 - 0
Moroka Swallows (16)
Royal AM (9)
Premier League - Runkosarjan
Tu 25/10
3 - 1
Royal AM (10)
Golden Arrows (8)
Premier League - Runkosarjan
Tu 25/10
2 - 1
Cape Town City (14)
Chippa United (6)
Premier League - Runkosarjan
Tu 25/10
0 - 5
Maritzburg United (13)
Mamelodi Sundowns (1)
Premier League - Runkosarjan
We 26/10
0 - 0
Marumo Gallants FC (16)
AmaZulu (9)
Premier League - Runkosarjan
Fr 28/10
0 - 2
Maritzburg United (14)
Golden Arrows (11)
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/10
0 - 1
Orlando Pirates (4)
Kaizer Chiefs (5)
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/10
2 - 1
Marumo Gallants FC (15)
Cape Town City (11)
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/10
0 - 3
Royal AM (8)
Mamelodi Sundowns (1)
Premier League - Runkosarjan
Su 30/10
1 - 0
AmaZulu (9)
Stellenbosch (10)
Premier League - Runkosarjan
Su 30/10
3 - 3
Chippa United (6)
Richards Bay (2)
Premier League - Runkosarjan
Su 30/10
1 - 1
TS Galaxy (13)
Sekhukhune United (16)
Premier League - Runkosarjan
Su 30/10
1 - 1
SuperSport United (4)
Moroka Swallows (14)
Premier League - Runkosarjan
Fr 30/12
17:00
Cape Town City
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Fr 30/12
17:30
Stellenbosch
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Fr 30/12
19:30
SuperSport United
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Fr 30/12
19:30
Maritzburg United
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 31/12
15:30
Richards Bay
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Sa 31/12
15:30
Golden Arrows
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Sa 31/12
17:30
Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 31/12
17:30
Sekhukhune United
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Tu 3/1
17:00
Cape Town City
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Tu 3/1
19:30
Sekhukhune United
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Tu 3/1
19:30
Royal AM
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Tu 3/1
19:30
Mamelodi Sundowns
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Fr 6/1
19:30
Moroka Swallows
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Fr 6/1
19:30
Richards Bay
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Sa 7/1
15:30
Golden Arrows
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 7/1
15:30
Marumo Gallants FC
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 7/1
17:30
Cape Town City
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 7/1
20:00
Kaizer Chiefs
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Su 8/1
15:30
Royal AM
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Su 8/1
17:30
TS Galaxy
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Tu 10/1
17:00
Cape Town City
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Tu 10/1
19:30
Mamelodi Sundowns
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
We 11/1
19:30
Stellenbosch
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
We 11/1
19:30
Royal AM
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Fr 13/1
19:30
AmaZulu
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Sa 14/1
15:30
Marumo Gallants FC
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Sa 14/1
15:30
Orlando Pirates
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 14/1
17:30
Chippa United
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 14/1
17:30
Stellenbosch
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Sa 14/1
20:00
Mamelodi Sundowns
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Su 15/1
15:30
Moroka Swallows
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Su 15/1
17:30
Maritzburg United
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Fr 20/1
19:30
Sekhukhune United
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Fr 20/1
19:30
Cape Town City
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 21/1
15:30
Royal AM
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Sa 21/1
15:30
Golden Arrows
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 21/1
20:00
AmaZulu
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Sa 21/1
20:00
Kaizer Chiefs
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Su 22/1
15:30
Orlando Pirates
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Su 22/1
17:30
SuperSport United
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Tu 24/1
17:00
AmaZulu
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Tu 24/1
19:30
Sekhukhune United
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Tu 24/1
19:30
TS Galaxy
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
We 25/1
19:30
Golden Arrows
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Fr 27/1
19:30
Stellenbosch
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 28/1
15:30
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Sa 28/1
17:30
Moroka Swallows
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 28/1
20:00
Marumo Gallants FC
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Su 29/1
15:30
Richards Bay
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Su 29/1
15:30
Chippa United
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Su 29/1
17:30
Kaizer Chiefs
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Su 29/1
17:30
TS Galaxy
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Fr 3/2
19:30
Maritzburg United
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/2
15:30
Chippa United
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/2
15:30
Golden Arrows
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/2
15:30
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/2
17:30
SuperSport United
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/2
20:00
Marumo Gallants FC
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Su 5/2
15:30
Moroka Swallows
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Su 5/2
17:30
TS Galaxy
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Fr 17/2
19:30
Orlando Pirates
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/2
17:30
Kaizer Chiefs
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/2
17:30
Sekhukhune United
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/2
20:00
AmaZulu
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Fr 24/2
19:30
SuperSport United
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 25/2
15:30
Kaizer Chiefs
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 25/2
17:30
Richards Bay
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Su 26/2
15:30
Chippa United
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Fr 3/3
19:30
Moroka Swallows
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/3
15:30
Marumo Gallants FC
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/3
15:30
Richards Bay
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/3
15:30
Royal AM
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/3
17:30
Stellenbosch
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Sa 4/3
20:00
Maritzburg United
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Su 5/3
15:30
Chippa United
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Su 5/3
17:30
SuperSport United
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Fr 17/3
19:30
Moroka Swallows
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/3
15:30
Mamelodi Sundowns
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/3
15:30
Orlando Pirates
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/3
15:30
Stellenbosch
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/3
17:30
Sekhukhune United
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Sa 18/3
20:00
Maritzburg United
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Su 19/3
15:30
TS Galaxy
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Su 19/3
17:30
Cape Town City
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
16:30
Chippa United
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
16:30
Marumo Gallants FC
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
16:30
Richards Bay
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
18:30
Kaizer Chiefs
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
18:30
Mamelodi Sundowns
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 1/4
21:00
AmaZulu
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Su 2/4
16:30
Golden Arrows
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Su 2/4
18:30
TS Galaxy
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Fr 7/4
20:30
SuperSport United
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 8/4
16:30
Richards Bay
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 8/4
18:30
Sekhukhune United
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 8/4
21:00
Kaizer Chiefs
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
Su 9/4
16:30
Royal AM
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Su 9/4
16:30
Moroka Swallows
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Su 9/4
18:30
Cape Town City
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Mo 10/4
16:30
Chippa United
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Fr 21/4
20:30
Maritzburg United
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Sa 22/4
16:30
Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Sa 22/4
16:30
Orlando Pirates
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 22/4
21:00
Stellenbosch
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Su 23/4
16:30
Marumo Gallants FC
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Su 23/4
16:30
TS Galaxy
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Su 23/4
18:30
Sekhukhune United
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Su 23/4
18:30
SuperSport United
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Th 27/4
16:30
Chippa United
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Fr 28/4
20:30
Moroka Swallows
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/4
16:30
Marumo Gallants FC
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/4
16:30
Stellenbosch
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/4
18:30
Mamelodi Sundowns
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Sa 29/4
21:00
AmaZulu
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Su 30/4
16:30
Royal AM
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Su 30/4
18:30
TS Galaxy
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Tu 2/5
20:30
Kaizer Chiefs
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Tu 2/5
20:30
SuperSport United
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
Cape Town City
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
Maritzburg United
Marumo Gallants FC
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
Orlando Pirates
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
Richards Bay
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
We 3/5
20:30
Sekhukhune United
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Cape Town City
Richards Bay
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Golden Arrows
AmaZulu
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Maritzburg United
Stellenbosch
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Marumo Gallants FC
Mamelodi Sundowns
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Orlando Pirates
Sekhukhune United
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
Royal AM
Moroka Swallows
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
SuperSport United
Kaizer Chiefs
Premier League - Runkosarjan
Sa 13/5
16:00
TS Galaxy
Chippa United
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
AmaZulu
Orlando Pirates
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Chippa United
Golden Arrows
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Kaizer Chiefs
Cape Town City
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Mamelodi Sundowns
Maritzburg United
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Richards Bay
Royal AM
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Sekhukhune United
SuperSport United
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Stellenbosch
TS Galaxy
Premier League - Runkosarjan
Sa 20/5
16:00
Moroka Swallows
Marumo Gallants FC
01.
(01.)
28
+19
24:05
09-01-02
12
02.
(02.)
23
+05
11:06
06-05-02
13
03.
(03.)
21
+05
17:12
06-03-03
12
04.
(04.)
21
+01
16:15
06-03-04
13
05.
(05.)
19
+02
09:07
05-04-04
13
06.
(06.)
18
-01
16:17
05-03-05
13
07.
(07.)
17
+00
11:11
04-05-04
13
08.
(08.)
16
+00
15:15
04-04-05
13
09.
(09.)
16
-04
14:18
05-01-06
12
10.
(10.)
14
-03
14:17
03-05-05
13
11.
(11.)
13
-01
08:09
02-07-03
12
12.
(12.)
13
-01
06:07
02-07-03
12
13.
(13.)
13
-02
11:13
03-04-05
12
14.
(14.)
13
-04
13:17
03-04-05
12
15.
(15.)
11
-03
10:13
02-05-05
12
16.
(16.)
11
-13
06:19
02-05-06
13
  Premier League ≫ 2022/2023
Parhaat maalintekijät
1
Bonfilscaleb Bimenyimana
06 Tavoitteet (04 11m)
Bonfilscaleb Bimenyimana
2
Bradley Grobler
06 Tavoitteet (01 11m)
Bradley Grobler
3
Peter Shalulile
06 Tavoitteet (02 11m)
Peter Shalulile
4.
E. Ighodaro
4 (00)
5.
K. Mayo
4 (00)
6.
H. Mhango
4 (00)
7.
P. Mmodi
4 (00)
8.
A. De Jong
3 (00)
9.
K. Dolly
3 (00)
10.
D. González Mendoza
3 (00)
11.
R. Maarman
3 (00)
12.
C. Mailula
3 (00)
13.
J. Mendieta
3 (00)
14.
S. Mngomezulu
3 (00)
15.
M. Musonda
3 (00)
16.
S. Ntsundwana
3 (00)
17.
R. Pfumbidzai
3 (00)
18.
N. Sibiya
3 (02)
19.
M. Thikazi
3 (00)
20.
A. Ahmed
2 (00)
21.
K. Allen
2 (01)
22.
M. Allende Bravo
2 (00)
23.
R. Chivaviro
2 (00)
24.
T. Ditlhokwe
2 (00)
25.
H. Domingo
2 (00)
26.
R. dos Santos do Nascimento
2 (00)
27.
A. Du Preez
2 (00)
28.
T. Gabuza
2 (00)
29.
R. Gamildien
2 (00)
30.
W. Isaacs
2 (00)
  Premier League ≫ 2022/2023
Assists
1
Iqraam Rayners
05 Assists
Iqraam Rayners
2
Khama Billiat
04 Assists
Khama Billiat
3
Siphelele Luthuli
04 Assists
Siphelele Luthuli
4.
T. Morena
4
5.
J. Mendieta
3
6.
O. Mntambo
3
7.
V. Ndwandwe
3
8.
S. Barns
2
9.
F. Basadien
2
10.
K. Buchanan
2
11.
R. dos Santos do Nascimento
2
12.
A. Du Preez
2
13.
K. Erasmus
2
14.
L. Ghampani
2
15.
D. González Mendoza
2
16.
R. Hanamub
2
17.
S. Letsoalo
2
18.
F. Makaringe
2
19.
P. Maswanganyi
2
20.
K. Mayo
2
2
22.
K. Otladisa
2
23.
T. Patjie
2
24.
L. Sirino
2
25.
A. Teto
2
26.
A. Van Wyk
2
27.
T. Zwane
2
28.
F. Ambina
1
29.
B. Aubaas
1
30.
S. Cele
1
  Premier League ≫ 2022/2023
Rikkomus
1
Pogiso Mahlangu
01 Punainen / 04 Keltainen
Pogiso Mahlangu
2
Mogamad De Goede
01 Punainen / 02 Keltainen
Mogamad De Goede
3
Shadrack Kobedi
01 Punainen / 03 Keltainen
Shadrack Kobedi
4.
M. Modiba
01/03
5.
R. Pfumbidzai
00/05
6.
A. Chidi Kwem
01/01
7.
I. Fasika
00/04
8.
T. Fielies
00/04
9.
K. Johannes
00/04
10.
E. Mokwana
00/04
11.
S. Msane
01/01
12.
O. Ndah
00/04
00/04
14.
B. Poggenpoel
00/04
01/02
16.
A. Banda
00/03
17.
N. Dlamini
00/03
01/00
19.
B. Grobler
00/03
20.
S. Hlanti
00/03
21.
M. Maart
01/00
21.
D. Appollis
00/01
22.
A. Macheke
00/03
23.
S. Maduna
00/03
24.
K. Mahlasela
00/03
25.
M. Makhaula
00/03
26.
T. Makola
01/00
27.
R. Malepe
01/00
28.
J. Mendieta
00/03
29.
T. Mokeke
00/03
30.
T. Monyane
01/01

Premier League Jalkapallo-ottelut live stream: Mistä voin katsoa ilmaiseksi tänään? (2022)

Näe Premier League jalkapallo-otteluiden live stream suorana tänään ja katso yhdessä ystävien kanssa. Tulet yllättymään...

Meistä    Käyttöehdot     Ota yhteyttä